Korporatīvās tortes

Atzīmēt kopā ar kolēģiem svarīgu notikumu vai sagādāt neparastu pārsteigumu sadarbības partneriem ir iespējams, pasūtot oriģinālu korporatīvo torti. Tortes rotājumos mēs varam attēlot uzņēmuma nosaukumu, devīzi vai jebkādu citu korporatīvo elementu. Piedāvājam saldus mastikas vai marcipāna logotipus (gan plakanus, gan telpiskus), kā arī torti - fotogrāfiju, kurā attēlots viss uzņēmuma kolektīvs. Tortei var būt jebkura forma un izmērs.

Korporatīvā torte, kas pagatavota pēc pasūtījuma, izskatās daudz iespaidīgāk nekā veikalā pirkta. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka jums pašiem ir iespēja izvēlēties tortes pildījumu un galvenās sastāvdaļas.

Ja izlemsiet iepriecināt kolēģus vai partnerus ar korporatīvo torti, varat būt droši - šāds neparasts un salds pārsteigums paliks atmiņā vēl ilgi. 

Ja jums radušies kādi jautājumi vai vēlaties izdarīt pasūtījumu, zvaniet mums +371 29565609  vai sazinieties ar mums pa e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tortes pēc pasūtījuma

 1. Vārds(*)
  Lūdzu, ievadiet Jūsu vārdu!
 2. E-pasts(*)
  Lūdzu, ievadiet Jūsu e-pasta adresi!
 3. Tel. numurs(*)
  Lūdzu, ievadiet Jūsu tel. numuru!
 4. Pasūtīt(*)
  Lūdzu, izvēlieties pakalpojumu!

© HeyDay 2018. Gaujas iela 11, Rīga, LV-1026, Latvija. Tel.: +371 29565609 E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.