Kāzu tortes

Kāzu torte ir viens no visnozīmīgākajiem svinību simboliem un galvenā rota mielasta galdam. Kāzu tortes sagaidīšana un pasniegšana nereti kļūst par īpašu notikumu, kas dāvā viesiem saldas gaidas un sajūsmu, ieraugot svētku galveno desertu. 

Mēs gatavojam kāzu tortes ar jebkuru formu un jebkurā izmērā. Pildījumu un rotājumus mēs piemeklējam individuāli. Torte var tikt pagatavota saskaņā ar jūsu kāzu dizaina galvenajiem elementiem un krāsu risinājumu. Piedāvājam kā klasiskos tortes pildījumus, tā arī oriģinālus un pārdomātus pildījuma veidus, ņemot vērā jūsu gaumi. Gatavojam no kvalitatīviem, dabiskiem produktiem. Vienmēr izpildām pasūtījumus laikā. 

Zvaniet mums +371 29565609 vai rakstiet uz mūsu e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - mēs piemeklēsim jums pašu labāko veidu!

Tortes pēc pasūtījuma

 1. Vārds(*)
  Lūdzu, ievadiet Jūsu vārdu!
 2. E-pasts(*)
  Lūdzu, ievadiet Jūsu e-pasta adresi!
 3. Tel. numurs(*)
  Lūdzu, ievadiet Jūsu tel. numuru!
 4. Pasūtīt(*)
  Lūdzu, izvēlieties pakalpojumu!

© HeyDay 2018. Gaujas iela 11, Rīga, LV-1026, Latvija. Tel.: +371 29565609 E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.