Jubilejas tortes

Skaista, garšīga svētku torte kļūs par galveno pasākuma sastāvdaļu un atmiņā paliekošu galda rotājumu kā dzimšanas dienā, tā jubilejā. Ieprieciniet sev tuvu cilvēku, pasvītrojot svētku nozīmību ar oriģinālu torti. 

Noformējot torti, mēs varam attēlot jubilāra aizraušanos vai sasniegumus un uzrakstīt apsveikumus un vēlējumus jebkurā valodā. Varam pagatavot jebkuras formas un izmēra torti. Gatavošanā mēs izmantojam garšīgus, svaigus produktus, sezonas augļus un ogas. Varam piedāvāt dažādus pildījumu veidus. Savu darbu mēs uztveram ļoti atbildīgi, vienmēr izpildot pasūtījumus laikā. 

Ar gatavo konditorejas izstrādājumu paraugiem jūs varat iepazīties fotogalerijā. Lai veiktu pasūtījumu vai precizētu detaļas, sazinieties ar mums pa telefonu +371 29565609 vai e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Tortes pēc pasūtījuma

 1. Vārds(*)
  Lūdzu, ievadiet Jūsu vārdu!
 2. E-pasts(*)
  Lūdzu, ievadiet Jūsu e-pasta adresi!
 3. Tel. numurs(*)
  Lūdzu, ievadiet Jūsu tel. numuru!
 4. Pasūtīt(*)
  Lūdzu, izvēlieties pakalpojumu!

© HeyDay 2018. Gaujas iela 11, Rīga, LV-1026, Latvija. Tel.: +371 29565609 E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.