Ekskluzīvās tortes

Par godu īpašiem un nozīmīgiem dzīves gadījumiem mēs varam pagatavot izmeklētu, ekskluzīvu torti, kurai saskaņā ar jūsu lūgumu var būt vissarežģītākā forma un visoriģinālākie rotājumi. Mēs varam izgatavot torti, kas ataino svinību vaininieka profesiju, rakstura iezīmes vai aizraušanos. Torte tiks izgatavota pēc skices, kas iepriekš tiks saskaņota ar jums. 

Ekskluzīva torte, kas pagatavota vienā eksemplārā īpaši par godu konkrētam cilvēkam, kļūs par neatkārtojamu pārsteigumu, kas izpelnīsies sajūsmu. Piedāvājam dažādus pildījuma un rotājumu izpildes veidus. Garantējam pasūtījuma izpildi laikā un precīzi saskaņā ar skici. 

Sagādājiet priecīgu pārsteigumu jums tuvam cilvēkam vai jūsu svinību viesiem ar saldu un ekskluzīvu šedevru! Zvaniet mums +371 29565609 vai rakstiet uz mūsu e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., lai precizētu detaļas un veiktu pasūtījumu.

Tortes pēc pasūtījuma

 1. Vārds(*)
  Lūdzu, ievadiet Jūsu vārdu!
 2. E-pasts(*)
  Lūdzu, ievadiet Jūsu e-pasta adresi!
 3. Tel. numurs(*)
  Lūdzu, ievadiet Jūsu tel. numuru!
 4. Pasūtīt(*)
  Lūdzu, izvēlieties pakalpojumu!

© HeyDay 2018. Gaujas iela 11, Rīga, LV-1026, Latvija. Tel.: +371 29565609 E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.