Zviedru galds

Korporatīvie svētki pirmām kārtām ir neformālas un brīvas sarunas kolektīva biedru vidū. Zviedru galds ir ideāli piemērots tam, lai iepazītos un brīvi sarunātos, dodot iespēju lūgtajiem viesiem pašiem izvēlēties ēdienus un dzērienus.

Rūpīgi organizēts zviedru galds iepriecinās pasākuma viesus un kļūs par iemeslu patīkamām atmiņām. 

Mums ir liela pieredze zviedru galda organizēšanā un apkalpošanā korporatīvo svētku laikā. Ja jūs nezināt, kur sarīkot pasākumu, mēs varam piedāvāt vienu no mūsu svinību zālēm. Ar dažādiem ēdienkartes variantiem var iepazīties attiecīgajā mājas lapas sadaļā. Pēc jūsu lūguma varam izstrādāt individuālu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm un budžetam. Gatavojam no kvalitatīviem, svaigiem produktiem un garantējam nevainojamu un profesionālu apkalpošanu.   

Labprāt atbildēsim un jūsu jautājumiem un sniegsim konsultācijas. Sazinieties ar mums pa telefonu +371 29565609  vai e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - priecāsimies palīdzēt.

Izbraukuma banketi

Online pasūtījums

 1. Vārds(*)
  Lūdzu ievadiet jūsu vārdu!
 2. E-pasts(*)
  Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi!
 3. Tel. numurs
  Lūdzu, ievadiet tel. numuru!
 4. Pasūtīt(*)
  !

© HeyDay 2018. Gaujas iela 11, Rīga, LV-1026, Latvija. Tel.: +371 29565609 E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.