Korporatīvs bankets

Korporatīvā banketa mērķis ir pateikties darbiniekiem par labi paveiktu darbu un kopā ar kolektīvu priecāties par nozīmīgu notikumu. Korporatīvie banketi saliedē un stiprina komandu, jo ļauj kolēģiem sarunāties brīvā un nepiespiestā atmosfērā. 

Mēs organizējam klasiskos banketus ar apkalpošanu pie galdiņiem, zviedru galdus, kā arī banketus un furšetus svaigā gaisā.  

Organizējam banketus izbraukumā un piedāvājam to organizēšanai savas telpas. Ar dažādiem ēdienkartes variantiem varat iepazīties mūsu mājas lapas sadaļā ĒDIENKARTES. Varam izstrādāt individuālu piedāvājumu īpaši jums, ņemot vērā jūsu budžetu un vēlmes. 

Ja jums radušies jautājumi vai vēlaties veikt pasūtījumu, sazinieties ar mums pa telefonu +371 29565609 vai e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Komplekts №1 Komplekts №2 Komplekts №3
     
Komplekts №4 Komplekts №5 Komplekts №6
     
   
Izbraukuma banketi    

Online pasūtījums

 1. Vārds(*)
  Lūdzu ievadiet jūsu vārdu!
 2. E-pasts(*)
  Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi!
 3. Tel. numurs
  Lūdzu, ievadiet tel. numuru!
 4. Pasūtīt(*)
  !

© HeyDay 2018. Gaujas iela 11, Rīga, LV-1026, Latvija. Tel.: +371 29565609 E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.