Kāzu banketi

Kāzu banketa organizēšana (Pasākumu organizēšana) un vadīšana ir atbildīgs uzdevums, kas prasa sagatavošanos un daudzu sīku nianšu pārdomāšanu. Lai bankets izvērstos tieši tā, kā ieplānots, un atmiņā paliktu vienīgi priecīgi brīži, banketa organizēšanu labāk uzticēt tiem, kas šo darbu dara profesionāli.>

Mēs uzņemsimies atbildību par jūsu kāzu banketa organizēšanu un apkalpošanu, iepriekš saskaņojot ar jums visas detaļas. Mēs ieteiksim labākos ēdienkartes variantus, ņemot vērā jūsu vēlmes (Kāzas teltī) un budžetu. Ar gataviem ēdienkartes variantiem jūs varat iepazīties attiecīgajā mājas lapas sadaļā. Mēs varam organizēt banketus izbraukumā un svētku organizēšanai piedāvāt jums arī savas svinību zāles

 

Kāzu bankets №1 Kāzu bankets №2 Kāzu bankets №3

 

Kāzas - tas ir īpašs notikums ikviena cilvēka dzīvē. Tādēļ kāzas ir vērts nosvinēt tā, lai atmiņā paliktu vienīgi patīkami brīži. Uzticot mums kāzu banketa organizēšanu un apkalpošanu, jūs varat nešaubīties par to, ka pasūtījums tiks izpildīts precīzi un akurāti.

Atkarībā no jūsu kāzu tematikas un krāsu gammas mēs varam piemeklēt arī atbilstošus telpu dekorus un galda rotājumus. Garantējam nevainojamu un atsaucīgu apkalpošanu.

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama konsultācija vai radusies vēlme pasūtīt banketu, zvaniet mums pa telefonu +371 29565609 vai rakstiet uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - priecāsimies palīdzēt!

Online pasūtījums

 1. Vārds(*)
  Lūdzu ievadiet jūsu vārdu!
 2. E-pasts(*)
  Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi!
 3. Tel. numurs
  Lūdzu, ievadiet tel. numuru!
 4. Pasūtīt(*)
  !

© HeyDay 2018. Gaujas iela 11, Rīga, LV-1026, Latvija. Tel.: +371 29565609 E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.