Jubilejas banketi

Jubileja ir pa īstam nozīmīga diena, kurā gribētos sapulcināt visus jums nozīmīgos cilvēkus, lai pie bagātīga galda dalītos svētku priekā un pieliktu punktu kārtējam dzīves etapam. 

 

Komplekts №4 Komplekts №5 Komplekts №6

 

Mums ir liela pieredze jubilejas banketu organizēšanā un apkalpošanā (Pasākumu organizēšana). Ja nezināt, kur organizēt banketu, mēs varam piedāvāt jums vienu no mūsu svinību zālēm. Ar dažādiem ēdienkartes variantiem jūs varat iepazīties attiecīgajā mājas lapas sadaļā. Pēc jūsu lūguma varam izstrādāt jums individuālu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm, statusam un budžetam. Gatavojam no kvalitatīviem, svaigiem produktiem. Garantējam nevainojamu un profesionālu banketa apkalpošanu. 

Labprāt atbildēsim un jūsu jautājumiem un sniegsim konsultācijas. Sazinieties ar mums pa telefonu +371 29565609  vai e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - priecāsimies palīdzēt.

Online pasūtījums

 1. Vārds(*)
  Lūdzu ievadiet jūsu vārdu!
 2. E-pasts(*)
  Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi!
 3. Tel. numurs
  Lūdzu, ievadiet tel. numuru!
 4. Pasūtīt(*)
  !

© HeyDay 2018. Gaujas iela 11, Rīga, LV-1026, Latvija. Tel.: +371 29565609 E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.